İç Duvar Kaplama Strafor

İç duvar kaplama strafor ile yapılan dekoratif çalışmalar duvarların ömrünü uzatmak açısından büyük önem taşımaktadır. Evlerde, hastanelerde, otellerde kısacası insanın yaşadığı her yerde duvar panellerinden söz etmek mümkün olmaktadır.

Duvar panelleri öncelikle ses ve ısı yalıtımını sağlamaktadır. Ayrıca yaşanılan yere güzellik katmak ve dekoratif olarak bir bütünlük sağlamak amacıyla da duvar panelleri kullanılmaktadır.

Strafor Duvar Kaplamanın Özellikleri

Hızla ilerleyen teknoloji sayesinde duvar panellerinde model çeşitliliği ve zamandan tasarrufundan söz etmek mümkün olmaktadır. Bu bağlamda modellerin çok olması ekonomik olarak insanların bütçelerini zorlamamaktadır. Dekoratif duvar panelleri ile en çok tercih edilen taş desenli duvar panelleri müşteri beklentilerine cevap vermektedir.

1- Ekonomiktir.

2- Ses ve Isı yalıtımı sağlamaktadır.

3- Doğal görünümlü yapay bir malzemedir.

4- Doğal manzara görüntüsü verdiğinde estetiktir.

5- Uygulanması ve Montajı kolay ve zahmetsizdir.

6- Kış aylarında sıcak yaz aylarında serin tutmaktadır.

7- Özel bir zemin oluşturulmasına gerek yoktur.

8- Bozulma dökülme yapmamaktadır.

9- Zehirli gazlar içermemektedir.

10- Bakteri üretmemektedir.

11- Üzerindeki boya ultraviyole olduğundan uzun süre renk kaybı yaşanmamaktadır.

Strafor duvar kaplama panelleri diğer uygulamalardan daha ekonomik olduğu içi düşük gelirli müşterilerin tercih sebebidir. Ucuzluk ve niteliği bir arada bulabilmek önemli bir olgudur.

Strafor Duvar Kaplamanın Doğal Taşa Göre Avantajları

Doğal taşa göre daha hafif olan duvar panelleri, maliyet, işçilik ve zaman gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır. Montaj sırasında inşaat kirliliği ortaya çıkmamakta dolayısı ile daha çevreci bir malzemedir. Montaj tekniği sayesinde birleşim yerlerinde devamlılık sağlanmaktadır.

www.duvarpaneli.com

Firma olarak strafor duvar paneli sektöründe iddialı olduğumuzu söylemek yanlış olmaz. Ürettiğimiz ürünler ile sektöre hizmet vermeye devam etmekteyiz. Strafor duvar kaplama modellerimizi ve fiyatlarımızı internet sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four + 1 =

WhatsApp chat