3d Duvar Kağıdı Çocuk Odası

Evinizin havasını değiştirmek, çocuğunuza yaşam alanını sevdirebilmek için küçük değişikliklerde bulunabilirsiniz. Duvar kâğıtları uygulandıkları alanlarda kendisini fark ettirir. Özellikle 3d duvar kâğıdı çocuk odası için şık bir seçim olacaktır.

Duvar Kâğıdı Nasıl Seçilmelidir?

Duvar kâğıdı seçeceğiniz odanın alanı oldukça önemlidir. İçeriyi karartmayacak, daha ferah gösterecek aynı zamanda da mobilyalarınıza da uyumlu olması da ayrı bir detaydır. Sitemizde yer alan 3d duvar kâğıtları gerçeği yansıtma özelliği ile adeta sizi resmin içindeymişsiniz gibi algı yaratır. Mobilyalarınız desenli ise daha sade, kabartılı fakat boyanabilir duvar kâğıtlarını tercih edebilirsiniz.

Duvar Kağıdı Nasıl Yapıştırılmalıdır?

  • Duvar kâğıdınızı almadan önce uygulama yapılacak duvar ölçmeli ve m2 alanınızı çıkarmalı, ebatlara uygun kâğıt almalısınız
  • Derin bir kap içerisinde yapıştırıcınızı ayarlamalısınız.
  • İlk rulodan başlayıp arka kısmına kalın bir kestirme fırçası ile yapışkanı sürmeli ve iç yüzeyler birbirine gelecek şekilde katlamalısınız.
  • Biraz bekledikten sonra duvar kâğıdınız kıvrılacak kıvama geldiğinde ilk ruloyu yapıştırabilirsiniz.
  • Desen hizasına ve takibine dikkat etmelisiniz
  • Duvar bitiminden falçata yardımı ile fazla parçayı kesip, bir sonraki sıraya desen hizasına göre devam edebilirsiniz.
  • En az bir gün kuruması için beklemelisiniz. Sonrasında üzerinde işlem yapabilirsiniz.

Çocukların En Sevdiği Duvar Kâğıtları

Çocuk odasına tercih edeceğiniz duvar kâğıtları genellikle çocukların sıklıkla tercih ettiği çizgi film karakterlerinden oluşur. 3d olması sebebi ile çocuğunuz bakarken hayal dünyasını da genişletir. Duvar kâğıtları tek bir duvara uygulanmalı, bütün odayı kaplamamalıdır. Kreş, anaokulu gibi yerlerde uygulama yapılacaksa tüm oda tercih edilebilir.

Aksi durumda ev eşyaları ile birlikte karmaşa ve göz yorması anlamına gelmektedir. Bütün modellerimiz ve alternatifler için sitemizi ziyaret etmenizi öneririz. Online sipariş üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × five =

WhatsApp chat