Dekorasyonda 3d Duvar Kağıtları

parcali-duvar-kagidi-fotosu

Dekorasyonda 3d Duvar Kağıtları, ev ve işyeri için önemli bir unsurdur.

Ev ve işyeri dekorasyonunda duvarlar da büyük bir rol oynar. dekorasyonda 3d duvar kağıtları duvarlarınızı güzelleştirmek ve farklı bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, 3 boyutlu duvar kağıdı kullanabilirsiniz., duvarınıza derinlik ve hareket kazandırır. Manzara duvar kağıtları ile doğanın güzelliklerini evinize veya işyerinize taşıyabilirsiniz. üç boyutlu duvar kağıtları ile modern ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

3 boyutlu duvar kağıdı uygulaması çok kolaydır. Duvar kağıdının arkasına tutkal sürerek duvara yapıştırabilirsiniz. Duvar kağıdınızın boyutunu duvarınızın ölçülerine göre ayarlayabilirsiniz.

Duvar kağıdınızı tek parça veya parçalı olarak seçebilirsiniz. Tek parça baskı, duvar kağıdının tek bir parça halinde basılması demektir. Parçalı baskı ise duvar kağıdının birden fazla parçaya bölünerek basılması demektir. Tek parça baskı daha kolay uygulanırken, parçalı baskı daha fazla seçenek sunar.

Parçalı duvar kağıdı uygulama fotoğrafı

 

 

Tek Parça duvar kağıdı uygulama fotoğrafı

Duvar kağıdınızın malzemesini de seçebilirsiniz. Tekstil tek parça baskı, duvar kağıdının tekstil malzemeden tek bir parça halinde basılması demektir. Tekstil malzeme yumuşak ve esnektir. Alman malı duvar kağıdına parçalı baskı ise duvar kağıdının kaliteli ve dayanıklı bir alman malından birden fazla parçaya bölünerek basılması demektir. Alman malı duvar kağıdı daha sert ve sağlamdır.

Sizin zevkinize ve tarzınıza uygun bir 3 boyutlu duvar kağıdı seçerek duvarlarınıza hayat verebilirsiniz.

3 boyutlu duvar kağıdı ile evinizi veya iş yerinizi baştan yaratabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twelve + 6 =

WhatsApp chat