Yapışkanlı folyo kaplama nedir

Yapışkanlı folyo kaplamalar

Yapışkanlı folyo kaplamalar

Yapışkanlı folyo kaplama nedir. Evinizde eskiyen tüm eşyalarınızı yenilemenize yardımcı olabilecek pratik ve ekonomik bir çözümdür. Yapışkanlı folyolar, PVC malzemeden üretilen ve ısıyla şekil alabilen ince plastik tabakalardır.

Arkalarında bulunan yapışkan sayesinde istediğiniz yüzeye kolayca uygulayabilirsiniz. Yapışkanlı folyoların pek çok renk, desen ve modeli bulunmaktadır. Örneğin, mermer desenli siyah folyo ile mutfak tezgahınızı veya dolaplarınızı kaplayarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ya da parlak beyaz folyo ile mobilyalarınızı veya duvarlarınızı kaplayarak ferah bir ortam yaratabilirsiniz.

Yapışkanlı folyo kaplamaların boyutları da ihtiyacınıza göre değişmektedir. Genellikle 5 metreye kadar olan tezgah arası folyo kaplamalar, mutfaklarınızı yenilemek için idealdir. Bu folyolar, yanmaz, su geçirmez ve leke tutmaz özelliklere sahiptir. Ayrıca kolayca temizlenebilir ve uzun ömürlüdür. Tezgah arası folyo kaplamalar, mutfakta geçireceğiniz zamanı daha da kaliteli hale getirecek ve mutfağınıza modern bir dokunuş katacaktır.
Folyo kaplamaların kullanımı da oldukça basittir. Yapmanız gereken tek şey, kaplamak istediğiniz yüzeyin ölçülerini almak, folyoyu uygun şekilde kesmek ve  srkasında ki  taşıyıcı bandı sıyırarak yapıştırmaktır. Folyoyu yapıştırırken hava kabarcıklarının oluşmamasına dikkat etmelisiniz. Eğer hava kabarcığı oluşursa, iğne ile delerek havayı boşaltabilirsiniz. Folyoyu yapıştırdıktan sonra ise ısı tabancası veya saç kurutma makinesi ile ısıtarak daha iyi yapışmasını sağlayabilirsiniz.
Yapışkanlı folyo kaplamalar ile evinizdeki eşyalarınızı yeniden güzelleştirmek istiyorsanız, sitemiz duvarpaneli.com dan bulabileceğiniz pek çok seçenek arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. sitemizden yapışkanlı folyoların fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgi alabilir, ürünleri karşılaştırabilir ve indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × 5 =

WhatsApp chat