TAMES MEDYA BİLİŞİM – JASMIN2020

1996 yılından bu yana matbaa sektöründe bir çok çalışmaya imza atmış ve 2009 yılında TAMES adında Medya Bilişim Şirketini kurarak Duvar Resimleri, Duvar Kağıtları, Duvar  Panelleri üretimi ile ilgilenmeye başlamıstır.

Tasarım, dizayn ve hayal gücünün sınırsız dünyasında, geniş seçenek yelpazesi ile bu sektörde dogru adımlarla ilerlemekteyiz. Herzaman kaliteli ürün, güzel fiyat politikası ve Türkiye genelinde yaygın çalışma ağıyla sizlere iyi hizmet verme gayesi içindeyiz.

Firmamız İstanbul ana merkez olmak üzere, tüm Türkiye genelinde satış yapmaktadır. Genc, dinamik, güvenilir ve yenilikçi bir firma olarak, internet üzerinden alısveriş imkanın sınırsız dünyasına hoş geldiniz.

2013 Duvar Paneli üretimine başladık Özel kendimize ait modeller ürettik. Resim baskılı duvar panelinin ilk üreticisiyiz 2014 Duvar Paneli Satışımız Yurdışı dahil bir çok malzeme sattık ve herhangi bir durumda daima malzememizin arkasında durduk. Özel şirketler evler okullar restoranlar ve belediyeler olmak üzere ürün portföyümüzü geliştirdik. 2016 Üretimimizi Artırdık. Duvar Paneli Üretimimizi günlük 350 m2 kadar çıkardık. Yüzlerce panel döşedik sattık. Büyük iş küçük iş hiç ayırmadık. Baskı Montaj yapılan işlerimizde müşteriyi memnun etmeden oradan çıkmadık.