Banyo Duvar Kaplama Panelleri

Yeni nesil banyo duvar kaplama panelleri ile banyoların havası değişiyor. Peki, bu banyo duvar kaplama panelleri nedir? neden üretiliyor?, dayanıklı mıdır? Banyolar dâhil iç ve dış duvarlarda rahatlıkla uygulanabilecek duvar kaplama panelleri poliüretan malzemeden üretilmekte, farklı model, renk ve ebatlarda üretilmektedir. Uygulaması kolay olan bu malzeme ile yeni ve temiz bir banyo duvarı elde etmiş olunur.

Firma Olarak Biz

Firmamız uzun yıllardan beri yeni nesil banyo duvar panellerinin üretim ve satışını yapmaktadır. Ayrıca www.duvarpaneli.com internet adresi ile de hizmetlerini kesintisiz uygulamaktadır. Ürünlerimiz ses ve ısı yalıtımlı olup suya ve neme karşı dayanıklıdır. Drez sorunu gibi banyolarda oluşan aşınma ve deformasyonları ortadan kaldırır.

Strafor üzerine ince beton dökümü ve sonrasında renklendirme işlemi yapılarak ürettiğimiz ürünler son derece şık bir görünüm sağlar. Güvenilir ve işin ehli ekibimizle üretim ve montaj işlemlerini güvenle yapmaktayız.

Kurulumu kolay olan panellerimiz ayrıca temiz bir işçilikle yapılmaktadır. Banyoların duvar, zemin ve tavanında güvenle kullanabilirsiniz. Banyolarını yenilemek ve farklı bir dizayn yaratmak isteyenler firmamız ile 7/24 iletişim kurabilir.

Ürünlerimiz

Dış ve iç kaplama panellerimiz çok geniş bir yelpazede mevcut olup en çok satış yaptığımız iç duvar kaplama panel çeşitlerimiz şunlardır. Bu modellerin tamamını yeni bir banyo duvarı oluşturmak için kullanabilirsiniz.

  • Ahşap Desenli
  • Beyaz renkli strafor
  • Taş desenli
  • Tuğla desenli
  • Mermer desenli
  • Beton görünümlü kaplama panellerimiz mevcuttur.

Fiyat

Diğer duvar kaplama malzemelerine oranla daha uygun fiyatlı olan bu paneller uygulama aşamasında da kolaylık sağlamaktadır. Ortalama 2 cm kalınlığında üretilen bu panellerin ağırlığı 300 gr’dır. Dekoratif amaçlı ürettiğimiz banyo panellerini ülke ve yurt dışına satmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × 5 =