3D Strafor Duvar Panelleri

Taş Desen Strafor Panel 650-204

Duvar panelleri, evlerinizde ve iş yerlerinizde kullanabileceğiniz birçok yönden avantaj sağlarken aynı zamanda dekor ürünü olarak kullanabileceğiniz materyaller arasında yer alır. 3d strafor duvar panelleri seçeneklerimiz, müşterilerimiz tarafından kolayca monte edilebilecek şekilde üretilmekte ve satılmaktadır. Duvara uygulanarak üç boyutlu görüntüyü sağlayan panellerimizde, evinizin dekorasyonuna göre ürün seçimi yapabileceksiniz.

Panellerimizin Özellikleri

Duvar panellerimiz, müşterilerimize evlerinde ve iş yerlerinde artı hizmetler de sunmaktadır. Dekor olarak kullanabileceğiniz hoş görüntüsünün yanında:

  • Son derece sağlam yapılarıyla darbelere dayanıklılık,
  • Böcek ve kimyasallardan etkilenmeme,
  • Doğa dostu ürün içeriğiyle sağlığına zarar vermeme,
  • Dilediğiniz zaman boyayabileceğiniz,
  • Yanıcı madde içermeyen ve evlerdeki neme dayanıklılık sağlamaktadır.

Kaliteli şekilde üretimini yaptığımız tüm panellerimiz müşterilerimizin evlerinde şık ve zarif görüntüler sergileyecektir.

Model Seçeneklerimiz

Zengin ve elit görüntüyü seven, evlerinin havasını değiştirmek isteyen müşterilerimize tavsiye ettiğimiz üç boyutlu duvar panelleri, üzerine spot ışıkları yerleştirilerek kullanıldığında, çok havalı görünmektedir. Üzerindeki desenler gölgeli olarak görüneceği için, hem evinize hoş bir atmosfer katacak, hem de yalıtımınızı sağlayacaktır.

Kolay Uygulamalar

Duvarın sağ ya da sol alt köşesinden ürünü uygulamaya başlamanız tavsiye edilmektedir. Kullandığınız yapıştırıcının mastik olmasına dikkat etmelisiniz. Tek tek sırayla duvara yerleştirdiğiniz üç boyutlu ürünlerin, duvar yüzeyine tutunduğundan emin olmalısınız. Panellerin hepsini yerleştirdikten sonra kurumaya bırakmalı, sökmeye ve denemeye çalışmamalısınız. Aradaki yapışkan tam kurumadan istenen verimi alamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × three =

WhatsApp chat