Taş Desenli Strafor

Evinizi yenilerken duvarlarınızı taş kaplama yapmak istiyorsunuz fakat bütçeniz el vermiyor mu? Ürünlerimiz arasındaki taş desenli strafor panellerimiz sayesinde, duvarlarınıza dilediğiniz deseni vermekte özgürsünüz. Müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre genişlettiğimiz ürün yelpazemiz, her zaman kaliteli ve uzun yıllar boyunca sizlere hizmet edecek ürünlerden oluşmaktadır.

Isı ve Ses Yalıtımı

Strafor taş desenli duvar panellerimiz ayrıca evlerinize ısı ve ses yalıtımı da sağlayarak, yeni görüntüsünün keyfini çıkartmanıza yardımcı olacaktır. Kısa yoldan ve bütçenizi sarsmadan, evinizin duvarlarına taş deseni verebilir, uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Üretim sağladığımız işletmemizde, binlerce panel satışı gerçekleştirerek, müşterilerimizle olan ilişkimizi her zaman canlı tutmayı hedefliyoruz.

Taş Duvar Straforlarımız

Ürünlerimiz, renk ve desen olarak birden çok dala ayrılmaktadır. Müşterilerimizin evlerinin dekorasyonuna ve diledikleri etkiyi alabilmelerine yönelik geliştirdiğimiz ürün yelpazemizde:

  • Uzun taş,
  • Stikwall taş,
  • Taş kaplama paneli,
  • Kesme klasik, antik, Rumeli, natural duvar,
  • Kırma taş duvar bulabileceksiniz.

Doğal taş tonları ve gerçekçi görüntüsüyle, duvarlarınızda harika görünecek kaplamalarımız son derece kolay monte edilerek sizleri de yormamaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

1996 yılından bu yana hizmet verdiğimiz işletmemizi, ülkemizin her yerindeki müşterilerine açmak üzere internet sitemizi kurduk. Böylece müşterilerimiz her zaman en uygun duvar panellerine en uygun fiyatlarda sahip olabilecekler. Özel tasarımlarımız ve dizaynlarımız sayesinde de sizlerin evlerine renk ve doku katmaktan son derece mutluyuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + 9 =