Tuğla Desenli Strafor

Uzun yıllardır bulunduğumuz sektörde Duvar Paneli Dünyası olarak son derece başarılı tuğla desenli strafor tarzı duvar kaplama ürünleriyle farkımızı ortaya koyuyoruz. Tuğla desenli strafor ürünleri yaşamsal alanlarda hem işlevsel amaçlarla hem de dekoratif olarak kullanılır. Sağlam yapıları nedeniyle dış etkilere dayanıklıdırlar. Su ve nem çekmeyen yapıları nedeniyle banyo ve mutfak gibi iç mekânlarda da kullanımları uygundur.

Kolay Uygulanabilme İmkânı

Tuğla desenli straforlar, istenilen zemine son derece kolay bir şekilde uygulanma özelliğine sahiptir. Firma olarak sunduğumuz avantajlarla birlikte bu straforlar, her tür yüzeye rahatlıkla uygulanabilir. İç mekânlarda olduğu kadar dış mekan uygulamalarında da tercih edilen ürünlerdir.

Sağladığı Avantajlar

Taş tuğla desenine sahip straforlar kullanıldıkları alana kattıkları estetik zenginlik yanında birçok farklı avantaj daha sunar. Bunlardan bazıları;

  • Ses izolasyonu sağlarlar,
  • Nem ve ısı konularında yalıtıma katkı sunarlar,
  • Hafif yapıdadırlar,
  • Boyanabilir ve oldukça uzun ömürlü ürünlerdir.

Tuğla desenli straforların bu şekilde benzer çok avantajı yanında firmamızın sunduğu değişik tasarım ve renk avantajları da bulunmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Alanlar

Tuğla desenli straforlar, dış yüzey kullanımları olmasına karşın genellikle iç mekânlarda yapılan dekorasyon çalışmalarında tercih edilirler. Bu kapsamda mutfaklarda, banyolarda, antrelerde, TV ünite arkalarında, Şömine etrafında çok sık kullanılırlar. Duvar Paneli Dünyası olarak, tuğla desenli bu straforlar konusunda geniş şekil ve renk seçeneğini sizlere sunuyor ve ekonomik anlamda avantajlar sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − two =

WhatsApp chat