Su Geçirmez Duvar Kaplama

Banyo ve mutfakların daha şık görünmesi açısından tercih edilen su geçirmez duvar kaplama ekipman ve modelleri günümüzde daha da modernize olmuştur. Farklı şekil ve renklere sahip bu yeni dekorasyon malzemelerinin genel olarak hammaddeleri köpük ya da strafor malzemedir.

Bu malzemeler eski tip fayanslardan daha hoş görünüme sahipken üstelik daha da sağlıklı ve kullanışlıdır, monteleri de oldukça kolay olmasından dolayı sıkça tercih edilmektedir. Duvar kâğıdı olarak tercih edilebilenleri olduğu gibi, mozaik olanları, taş desenlileri ya da ahşap görünümlüleri de mevcuttur.

Nereden Temin Edilir?

1996 yılından beri faaliyet veren firmamız duvar paneli dünyası artık internet ortamında da sizler için su geçirmez duvar kaplama ve diğer malzemeleri ile hizmet vermektedir. Firmamızda yer alan başlıca ürünlerimiz;

  • Strafor malzemeli duvar panelleri,
  • Üç boyutlu görünüme sahip duvar panelleri,
  • Fiber özellikli duvar panelleri,
  • Daha kişisel alanlar oluşturabilmeniz adına resim baskılı duvar panelleri,
  • Ayrıca resimli duvar kâğıtları,
  • Ve son olarak da kültür taşı olarak bilinen malzeme çeşitlerimiz.

İle siz sayın müşterilerimize İstanbul’da bulunan firmamız haricinde duvarpaneli.com adresinden ya da telefon numaramızdan hizmet vermekteyiz.

Nasıl Sipariş Verilir?

İhtiyacınız olan su geçirmez duvar kaplama malzemesine karar vermeniz halinde dilerseniz iş yerimizden dilerseniz de internet üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz ve hatta tercih ettiğiniz ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.

Neden Duvar Kaplama Kullanılmalı?

Daha dekoratif ve şık görünümünün yanı sıra ısı yalıtımı gibi özellikleri ile birlikte su geçirmezliği ve hatta nemlendirmeme özelliği ile tercih edilmelidir. Üstelik sadece evleriniz için iş yeri ya da ofisleriniz için de uygun model ve malzemeleri bulabilmeniz mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 + 6 =

WhatsApp chat