Kız Çocuk Odası Duvar Kağıdı

Kız çocuk odası duvar kağıdı, renklendirmesiyle olsun, desenleriyle olsun oda dekorasyonunda büyük önem taşır. Bir çocuk için odası hem oyun alanı hem oturma alanı ve tabi ki yatak odası. Gününün büyük bir bölümünü burada geçirdiğini, dekorasyon aşamasında mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekir.

Duvar Kağıdı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Seçiminizi yaparken ilerleyen zamanlarda değişim yapma imkânınız yoksa ileri ki yaşlarda da kullanıma uygun bir desende olmasına dikkat edin.

  • Bir kız bebek için düzenleme yapıyorsanız pembe ve tonlarıyla soft renkler kullanabilirsiniz. Hatta bir duvarda da pırıltılı bir kâğıt tercih ederek farklılık sağlayabilirsiniz.
  • Tercih belirtebilecek çocukların tercihlerini göz önünde bulundurmak çok önemli olacaktır. Ürünlerimiz arasında çeşitli çizgi karakterlerden oluşan duvar kâğıtları da bulunmaktadır. Böylece çocuklarınız odasındaki bu dekorasyona hayran olabilir.
  • Siyah ve beyaz gibi renk kombinasyonlarından kaçınılması uygun olacaktır. Bunun yerine geometrik desenler tercih edebilirsiniz.
  • Marin desenli duvar kâğıtları tercih ederek bebeğinizin huzurlu bir ortamda uyumasını desteklersiniz. Bu desenler onun dünyasını renklendirir ve merak uyandırır.
  • Odanın boyutu ve gün ışığına olan açısı da tercihiniz yaparken göz önünde bulundurmanız gerekenler arasında.

Renk ve desen tercihi ne kadar sade ve göz yormayan renklerden oluşursa o kadar başarılı olur.

Duvar Kâğıdı Temizliği Nasıl Yapılır?

Ürünlerimizin kalitesi gereği rahatlıkla silmeniz mümkün. Silmek için hazırladığınız suya bir miktar arap sabunu ya da karbonat koyarak silebilirsiniz. Kimyasal içermedikleri için çocuk odasını silmeye en uygun karışım. Dilerseniz duru su ile de silebilirsiniz.

Duvar Kâğıdı Boyanır Mı? İlerleyen yıllarda duvar kâğıdının renginden sıkıldınız ya da çocuğunuz değişiklik talep ediyor, silikon bazlı boyalar ile kâğıtlarımızı boyayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + 12 =

WhatsApp chat