Floral – Çiçek Modelli Duvar Kağıtları

Kullanıldığı ortama derinlik katan floral – çiçek modelli duvar kağıtları dekorasyonla uyumu renklerde seçilmelidir. İç mekânlarda çok sık kullanılan yeni nesil modeller, çiçeklerin enerjisinin 4 mevsim hissedilmesini sağlar.

Doğayla Baş Başa Kalmak İsteyenlere Özel

Manzara, floral ve çiçek desenli duvar kâğıdı çeşitlerimiz, farklı mekânlarda kullanılabilir. Evlerin yanı sıra iş yeri ve eğitim kurumlarında da tercih edilen modeller, iç mekânlardaki sıkıcı ve kasvetli havanın dağılmasında etkilidir. Her yerde bulunan bir desen yerine sadece size ve zevkinize özel bir desen tercihi için siparişinizi hemen verebilirsiniz.

Duvar Dekorasyonunda Yeni Trend

Dijital baskıyla kişiye özel hale getirilen ürünler, hayali kurulan dekorasyonun gerçek olmasını sağlar. Farklı kategorilerdeki ürünlerimiz arasından dilediğinizi seçerek siparişinizi online olarak tamamlayabilirsiniz.

Duvar ölçülerine özel olarak hazırladığımız tasarımlar, 24 saat içinde kargoya teslim edilir. Ev tasarımının ve yeni nesil dekorasyon tercihlerinin en iyi tamamlayıcısı olan ürünler, duvarların sıradan görüntüsünün yerini yaratıcı bir görselliğe bırakmasını sağlar.

Baskılı Duvar Kâğıtlarında Temizlik

Sahip olduğu laminasyon özelliği sayesinde kolay temizlenebilen ürünlerimiz, kapalı mekânlarda her zaman sağlıklı bir kullanım için idealdir. Çevre dostu ürünlerimiz;

  • Canlı renkler eşliğinde
  • Yüksek çözünürlükle
  • Dilenen boyutta

Hazırlanır ve kolay uygulanır. Standart renk ve desenlerden sıkılanlar için verdiğimiz hizmetlerle siz de duvarlarınızda çiçek açtırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + 14 =