Duvarlardaki Güzellik

Herkesin bildiği gibi duvar paneli iç mekanlarda ve dış cephe mantoloma da önemli bir üründür.

Evlerde veya dış cephede bozuk yüzeyleri gizlemenin, kapatmanın en önemli unsurları olarak en kolay çözüm. Duvar paneli ısı ve ses geçirmez özelliktedir. Nem tutmaz, Rutubet asla oluşturmaz, Dayanıklı yapısı duvar dekorasyon modelleri çeşitlerinde önemli yer oluşturmaktadır. Hafif olması taşıma ve uygulamada kolaylıklar sağlamaktadır. Bakteri üretimi kesinlikle yoktur. Ayrıca alev tutma özelliği sayesinde alevin daha geniş yüzeylere yayılmasını önler. Sıva veya boya üzerine başka herhangi bir işlem yapmadan kolayca uygulanabilen duvar panelinin duvara monte edilmesi oldukça basit ve kolaydır. Silikon tabancası ve yeterli silikon duvar panellerini duvara uygulamanız için yeterli olacaktır. Ustalık gerektirmez. Herkes kolaylıkla duvarlarına monte edebilir.

Duvar kaplama paneli olarak da adlandırılan duvar paneli 100 x 50 ebatlarında olup, oldukça ekonomik bir yapıdadır. bütçenizi fazla sarsmadan duvarlarınızda dekoratif tarzlar ve modern tasarımlar uygulamak istiyorsanız çözüm duvar panelidir. Şık görünümü yeni trend desenleriyle ilgiyi üzerinde toplamaktadır.

Dekorasyonda yeni trend ürünler kategorsinde taş görünümlü duvar paneli, tuğla görünümlü duvar paneli, ahşap görünümlü duvar paneli, resim baskılı manzara desenli duvar paneli, 3 boyutlu olarak tasarlanmış duvar panelleri modelleri mevcuttur. Strafor duvar paneli olarak iç mekan dekorasyonunda ve dış cephe mantolama da en ekonomik ve en yeni trend olarak karşımıza çıkmaktadır. Çağdaşlığı ilke edinen ve yaşam alanlarında yeni tarzlar oluşturmak isteyenlerin ilk başvurduğu model ve çeşitleri duvar paneli ve duvar panelleri çeşitleridir.

Ürünlerimizi Aşağıdaki Linkten Görebilirsiniz.

 

 

 

Kaydet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 − 6 =

WhatsApp chat