Duvar Strafor Fiyatları

Firma olarak müşterilerimizi için strafor duvar panelleri üretiyoruz. Ürünlerimiz kolay bir şekilde kullanılacak duvar uygulanabiliyor ve kullanıldıkları duvarların şık görünmesini sağlıyorlar. Firmamız tarafından üretilen duvar strafor fiyatları metre kare hesabı ile hesaplanıyor. Müşterilerimiz ürün siparişi verdiklerinde ürünümüzü kullanacakları alanın büyüklüğüne uyacak şekilde üretim yaparak kendilerine teslim ediyoruz.

Strafor Davar Paneli Özellikleri

Firma olarak ürettiğimiz strafor duvar panellerimizi uygulama için özel zemin gerektirmeyen ürünlerdir ve her zemine kolay bir şekilde uygulanabilirler. Aynı zamanda artık kullanılmak istenmeyen duvarlardan kolay bir şekilde çıkarılabiliyorlar. Strafor ürünlerimiz kolay bir şekilde temizlenebilir.

Ayrıca sudan ve dış etkenlerden etkilenmezler. Çeşitli modellerde ürettiğimiz ürünlerimiz aynı zamanda kişiler tarafından boyanmaya da elverişlidirler. Farklı renklere boyanarak mekana değişiklik katabilirler. Bu ürünlerimiz aynı zamanda kolay yanan ürünler değillerdir ve herhangi yangın olaylarında tutuşmazlar. Duvar strafor panellerimiz aynı zamanda darbelere son derece dayanıklıdırlar ve uzun ömürlüdürler.

Strafor Duvar Panel Çeşitleri

Firma olarak müşterilerimizin ürünlerimizden memnun kalmalarını hedefleyerek farklı çeşitlerde strafor duvar paneli üretimi yapıyoruz.

Ürün çeşitlerimizden bazıları şunlardır;

  • Beton görünümlü strafor duvar paneli
  • Taş görünümlü strafor duvar paneli
  • Tuğla görünümlü strafor duvar paneli
  • Mermer görünümlü strafor duvar paneli
  • Yapışkanlı yastık strafor duvar paneli

Bu ürünlerimiz kullanıldıkları alanlara özel boyutlarda üretilerek firmamız tarafından alıcılarımıza sunuluyor. Aynı zamanda tüm ürünlerimiz kolay bir şekilde monte edilebiliyor.

Yapışkanlı Yastık Duvar Paneli

Yapışkanlı duvar panellerimiz bir yastık gibi darbelere karşı dayanıklı olan ve darbeleri emen özelliklere sahip ürünlerimizdir. Isı ve ses yalıtımını sağlarlar. Ayrıca bu ürünlerimiz düz zemine sahip duvarlara kolay bir şekilde monte edilerek kolay bir şekilde kullanılabilirler. Aynı zamanda bu ürünlerimiz kişilerin kendilerinin de monte edebilecekleri kullanışlı ürünlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × three =

WhatsApp chat