Duvar Kağıdı 3 Boyutlu

Görsel olarak zengin gösteren, evinize doku ve renk katacak duvar kağıtlarını hem uygun fiyatlarda temin etmek hem de uzun yıllar boyunca kullanmak amacına sahipseniz, ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Birbirinden hareketli ve şık duvar kağıdı 3 boyutlu ürünlerimiz arasından seçim yaparak, kendi beğendiklerinizi sipariş edebilirsiniz. Uygulaması kolay olan ürünlerimiz, evlerinize renk katacaktır.

Ürün Çeşitlerimiz

Birbirinden desenli ve çeşitli ürünlerimiz arasında karar verirken, evinizin genel konseptinin dışına çıkmamaya özen gösterin. Her tarz eve uygun olacak şekilde ürettiğimiz:

  • Altın külçelerini anımsatan,
  • Pırlanta efektli olan,
  • Akrilik, kabartmalı
  • Beach, trend, jasmin, modern ürünlerimiz evlerinize çok yakışacak.

Özellikle yeni ev alındığında duvarlarda uygulanarak, uzun yıllar kullanmanızı sağlayacak duvar kâğıtlarımız, sizlere özel olarak gönderilmekte, hızlı kargo seçeneğiyle kısa sürede teslim edilmektedir.

Evinizin Dokusunu Değiştirin

Strafor kaplamak istemediğiniz duvarlarınızı en kaliteli şekilde desenli ve 3 boyutlu olan duvar kâğıtlarımızla da kaplayarak evinize renk getirebilirsiniz. Bal peteği, ışıklı modellerimiz sayesinde misafirlerinizin beğenisini kazanacak, ev halkı olarak evinizin keyfini çıkartacaksınız.

Sitemizden Sipariş Vermek

İnternet sitemiz üzerinden kayıt olarak ürün siparişi verebilirsiniz. Ürünlerimizi stok durumuna göre göndermekte, sizleri bu durum hakkında da bilgilendirmekteyiz. Duvar kâğıtlarımızdan beğendiklerinizi sepetinize ekleyerek ödeme işlemlerini tamamlamanız halinde bizlere siparişleriniz ulaşmaktadır. En kısa sürede ürün teminini ve sonrasında gönderimini sağlayarak, müşterilerimizin mağduriyetini engellemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 + four =

WhatsApp chat