Doğa Duvar Kağıtları

İç dekorasyon malzemesi olarak kullanılan duvar kağıtları kullanım kolaylığı, şıklığı ve maliyeti açısından boyaya istinaden daha çok tercih edilmektedir. Özellikle en çok tercih edilen doğa duvar kağıtları özel renk ve modeller ile kafe, avm, hastane, ev, okul vs iç dekorasyonlarında kullanılmaktadır.

Ürün Çeşitliliği

Sektörümüz www.duvarpaneli.com uzun yıllardan bu yana showroom olarak bu alanda hizmet veren bir sektörün internet adresi olarak hizmetlerine sanal ortamda devam etmektedir.

Binbir çeşit duvar dekorasyon kağıtları sanal vitrinde beğeniye sunularak online alış veriş imkanı sunulmakta olan siteden zevkinize ve cebinize uygun doğa duvar kağıt modelleri satın alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilenler

Doğa desenli duvar kağıtlarımız her sezon trend olan ürünlerimiz arasında yer almakta ve en çok satılan ürünümüz olmaktadır. Solmayan ve canlı renklerden oluşan doğa duvar kağıtlarımız kaliteli kağıda resimlenmiş ve temizlenme aşamasında boya rengi vermemektedir.

Ürünlerimiz dayanıklı ve son tasarım olarak 3d modunda hazırlanmaktadır. Çiçek, ağaç, çimen, börtü böcek modelleri ile her zevke uygun bir doğa duvar kâğıdını firmamızda bulabilirsiniz.

Kampanyalı ve uygun fiyatlı ürünlerimiz arasında da yer alan doğa duvar kâğıtlarımızla yaşam alanlarınızı daha bir güzelleştirebilirsiniz.

Bayilik Verilir

Kâğıthane İstanbul’dan başladığımız yolculuğumuza ürünlerimize kattığımız çeşitlilikle devam etmekteyiz. Sektörde vizyon ve misyonumuzla öncü olan firmamız yurt içi ve yurt dışı bayilikler vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − three =

WhatsApp chat