3 D Duvar Kağıdı Nedir?

3 D Duvar Kağıdı Nedir? Özelikleri Nelerdir

Daha önceki yıllarda  3d duvar kağıtları modelleri olarak kullanılan çiçek desen  kabartma desenlerinin günümüzde yerine 3 boyutlu duvar kağıtlarının alması yeni trend olması kaçınılmaz oldu. Kullanılan mekanlarda 3d derinlik manzarası resimleri görenlerin fikirleri değişti ve bu manzaraları ; Manzara duvar kağıtları, 3d duvar kağıtları, çocuk odası resimleri,  ve daha fazlası, baskı özelliği sayesinde resmin gerçekçi görünmesi ve derinlik arzetmesi sebebi ile mekanlarda ferahlık oluşturmaktadır.

3D Duvar Kağıtları

Dekorasyonlarda son zamanlarda çokça kullanılmaya başlayan 3 boyutlu resimler baskı kalitesi ve baskı uygulanan birinci sınıf kağıtlar sayesinde Trend olmuş ve  piyasada fazla talep görmeye başlamıştır.

Basılacak resimler  diğer duvar kağıtlarına göre artık duvarlarınıza göre özel uretim yapılmaktadır.

3 D Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

Duvarlarınızı isterseniz bir usta sayesinde uygulama yaptırabilirsiniz. Hizmet veren firmalar mevcur ya da satın alacağınız firma size yardımcı olmaktadır.

Bazı Üretici firmalar 3d duvar kağıtlarınızı baskı aşamasında sizinde uygulayacağınız  bir şekle getirebilir. Nasıl mı? Duvar kağıdınızı baskı şeklini sıfıra sıfır basarak Uygulaması kolay bir ürün haline getirir

duvar kağıdını satın alan kişi bu ürünü rahatlıkla uygulayabilir. 1 litre su ile kendisine ürün ile gönderilen duvar kağıdı tutkalını karıştırarak duvar kağıdının arkasına sürülür 2 dakika bekletilir. Ve sırasıyla tüm parcalar 1 parca 2 parca yan yana yapıştırılır

duvar-kağıdı-uygulama-şekli
duvar-kağıdı-uygulama-şekli

Duvarlarını duvar kağıdı ile kaplatmak isteyenlere hizmet veren birçok firma olsa da, bu işi kendi yapmak isteyenlerin aklında da birçok soru işareti bulunmaktadır. 3 boyutlu duvar kağıtlarının görünümlerinin ve fiyatlarının farklı olması diğer duvar kağıtlarından farklı bir uygulama şekline sahip oldukları anlamına gelmemelidir. Son derece kolay ve anlaşılır şekilde olan uygulama şekli isteyen herkesin duvarlarını 3 boyutlu olan modellerle kaplamalarına imkan sağlamaktadır.

3 D Duvar Kağıtlarının Özellikleri Nelerdir?

3 D Duvar kağıtları özellikleri nelerdir? Yeni trend 

 3d duvar kağıtları poster duvar kağıdı olarak ta bilinen bu ürün özellikleri görüntü olarak derinlik  katmasıdır. Baskıda uygulanılan renklerin rgb özelliği sayesinde uygulan mekanda sanki oradaymışçasına gerçekçi ve doğal görüntü oluşmakta ev, işyeri, büro vb mekanlarda çok fazla tercih edilmektedir.

3D Duvar Kağıtları

3 boyutlu duvar kağıtlarınızı mekanlarınızda kullanabilir. Uzun bir sure duvarınızda kalmasını sağlayabilirsiniz. Her geçen 3d duvar kağıdı modelleri daha fazla çıkmakta ve dekorasyonda çok fazla tercih edilmekte   

3 D Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

3 boyutlu taş duvar kağıdı modelleri duvarınızdaki taşlar

3 boyutlu duvar kağıtlarının önceli çok fazla popüler olan taş desenler duvar kağıtlarının sonradan daha da çeşitlenmek istenmesi sonucu ortaya çıkmak zorunda kalan resim baskılı taş duvarlar modada yerini almış hatta çok fazla talep görmüştür. Duvarlarında taş varmış gibi görüntü elde etmek isteyen herkesin tercih ettiği 3 d duvar kağıtları modellerinden olmuştur.

Modası asla geçmeyecek olan ürün 3d taş desen modelleri klasik taş desen ,3d desenler köy duvarları desenleri, kırık taş desenler ve daha fazlası talep doğrultusunda üretilmektedir .

Dekorasyonda yer etmiş olan taş desen duvar kağıtları gelecekte ev ve işyerlerimizin vazgeçilmezi olmaya aday..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − 2 =

WhatsApp chat