Kız Çocuk Duvar Kâğıdı

Yıllardır sağlığınızı düşünerek tasarladığımız duvar kâğıdı modellerinden kız çocuklarınızın da hayallerini yansıtıyoruz. Kız çocuk duvar kağıdı modelleri her yaşın ilgisini çekecek renk ve desen bulunmaktadır.

Neden Duvar Kâğıdı?

Duvar kâğıtları özellikle son dönemlerde moda haline gelerek daha çok tercih edilmeye başlamıştır. Çocukların ilgisini çekebilecek renk ve desenlerde, kolay silinebilir özelliğini bulunması en önemli unsurları arasında sayılabilir. Duvar Paneli Dünyası olarak sadece görselliğini değil çocuklarınızın sağlığını da göz önünde bulundurarak sağlığa zararlı olmayan üretimler yapıyoruz.

Kız Çocuk Odasında Tercih Edilebilecek Modellerin Özellikleri

  • Çocukların masum dünyalarında onları daha huzurlu ve rahat hissettirebilecek odalarında şık tasarımlarını da göz önünde bulundurarak tercihler yapılmaktadır.
  • Kız çocuklarımızın odaları için en çok tercih edilen renklerin başında pembe ve tonları ya da daha açık renk tonları gelmektedir.
  • Özellikle 4-9 yaş aralığındaki çocuklar için ise renklerden çok desenler ön plandadır. Bu alanda ise ön plana çizgi film tasarımları çıkmaktadır.
  • Kız bebekleri için ise masalsı dünyalarını renklendirecek pek çok desen mevcuttur.
  • Kız çocuklarımızın yaş grubu büyüdükçe özellikle 12 yaş üstü daha sade ve karakterlerden çok geometrik desenlerin bulunduğu modeller tercih etmektedir.
  • Her yaşa özel tarzınızı yansıtacak pek çok model bulunmaktadır.

Duvar Kâğıdının Temizliği

Duvar kâğıtlarını ıslak bez ile silebilmeniz mümkündür. Evlerimizin prensesleri kız çocuklarımız için Dünya Paneli Dünya’sında hayallerinizin karşılığını bulabilir ve odanızın tasarımını tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 1 =