Desenli Strafor 2020 Fiyatı

Sınırsız desen seçeneklerine sahip olan desenli strafor 2020 fiyatı yapısına göre değişmektedir. Kullanım ve kalite olarak ürünlerimizin desenleri değişiklik göstermektedir. Ayrıca kişiye özel olarak üretilen ürünlerimiz ile desen seçenekleri en geniş yelpazesine kavuşmaktadır. Desenli strafor seçenekleri

  • Tuğla desenli strafor
  • Taş desenli strafor
  • Ahşap desenli strafor
  • Stikwall strafor

Gibi seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Duvar paneli olarak kullanılan ürünlerimiz uzun ömürlü ve kaliteli bir kullanım sağlamaktadır.

Desenli Strafor Fiyatları

Yapışkanlı beyaz strafor duvar paneli için ürünlerimiz 23 liradan fiyatlandırılmaktadır. Yine 23 lira gibi fiyatlar ile satışa sunulan ürünlerimiz arasında uzun taş duvar paneli de yer almaktadır. Brüt beton duvarı için fiyatlar ise 28 lira civarından başlamaktadır. Tuğla strafor modellerimizde aynı şekilde 28 lira civarında satılmaktadır.

Ürünlerimiz için yapılan fiyatlandırmalar boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Standart satış fiyatlarımızda 100x 50 cm ürün boyutları kullanılır. Dekoratif anlamda evinize ve kullanım alanınıza şıklık katacak ürünlerin fiyatları ürün kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Aynı desen ve boyutlar ile ve aynı ürün yapısı ile farklı fiyatlar dahi karşınıza çıkabilir. Fabrika satış mağazası olarak hizmet veren markamız en uygun fiyatlar ile kullanıcıları asla mağdur etmemektedir.

Strafor Duvar Panelleri

Strafor duvar panelleri mekanlarda hem estetik görüntü oluşturmak için hem de ısı ve ses yalıtımı sağlamak için kullanılır. Ürün seçeneklerimiz arasında bulunan sınırsız modeller ile sizin için en uygun desenli strafor seçimi yapılması sağlanır. Ayrıca kişiye özel olarak üretilen ürünler kendi tarzınızın evinizin her köşesine sinmesini sağlar.

Yapışkanlı Desenli Duvar Straforu

Yapışkanlı olarak satışa sunulan duvar panellerinde desenler dekoratif anlamında en uygun şekilleri oluşturmaktadır. Bu ürünlerin en güzel yanlarından birisi ustaya dahi ihtiyaç duymadan ev ve iş yerine rahatlıkla uygulanabilir olmasıdır. Yüzü yapışkanlı olan bu ürünlerimizde yastık gibi darbeler ürün tarafından emilmektedir. Ayrıca ortamda uygulanan strafor duvar panelleri ile ısı, nem ve ses izolasyonu da sağlanır. Bu ürünler ile yastık panelleriniz ve duvarlarınız kolay bir şekilde tuğla, ahşap ya da mermer görünümü alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × 5 =